بچه گام برای رسیدن به شروع دوباره

پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 01:04 ب.ظ

 

 بچه گام برای رسیدن به شروع دوباره

 •  بچه گام برای رسیدن به شروع دوباره

  چگونه می توانم شما را از نو شروع؟ یک زندگی جدید را برای خودتان؟ خودتان را چطور انتخاب کنید تا دوباره؟ چگونه شما خود را به عقب بر گردیم بعد از چیزی & # 39؛ اتفاقی افتاد؟ یا بعد از چیزی است در حالی که برای اتفاق نمی افتاد و شما & # 39؛ خسته فراتر از باور با او / کار خود را / زندگی خود را / که راه بودن که شما لطمه می زند؟

  آغاز و پایان. آنها قدرت شما را دو برابر زن شما و یا شما را در یک ظرف غذا بزرگ همراه در طبقه دارند.

  برای گریه یا به فریاد فریاد؟ مساله این است. که & # 39؛ به همین دلیل آن را & # 39؛ خیلی مهم برای شما را به یک حمایت بزرگ و زیبا به خودتان، چرا که شما قدرت را در حال حاضر به طور کامل و کاملا خود را الهام بخش با این روش جدید است.

  یا نه. شما می توانید آن که قصد آن را تمام می رفتن به راه آن بود مبارزه کنند. اما نمی تواند. لعنتی. آغاز جدید اینجا هستید.

  شما همیشه می خواستم به احساس کاملا شگفت انگیز و قدرتمند و قوی که یک زندگی جدید به شما توسط جهان در دست؟ اما استرس و تردید واقع شده است خزنده در؟ شما & # 39؛ در مورد آنچه به شما اتفاق می افتد نگران … نگران چگونه آن را تمام خواهد شد؟ شما & # 39؛ با مهربانی به پایان یک چرخه زندگی است. بنابراین به شما از طریق آن، بنابراین شما احساس خوبی با زرق و برق در بالای من & # 39؛ نوشته ام این راهنمای کوچک برای شما:

  ۷ کودک مراحل برای شروع دوباره، بنابراین شما حرکت رو به جلو را به زندگی جدید خود را با سهولت، فضل و fabulousness!

  و چه & # 39؛ اولین گام کودک؟

  ۱٫ ام … آن & # 39؛ خستگی. مرحله اول تازگی. ممکن است با شادی و سرخوشی در مکان های خالدار است. یک برش مو جدید. آب میوه جدید شما & # 39؛ فقط برای صبح خود را کشف کردند. و سپس، خستگی. احساس تحریک. خلق و خوی بد غیر قابل توضیح. نیازهای شما را در این نقطه اساسی است. غذای خوب. خواب راحت. ایمنی. مردم خوب. سعی نکنید به رسیدن به ستاره ها در حال حاضر. شما & # 39؛ نمی خواهید بود احساس آن است. اگر شما این بیت و جهش برای NO.2 جست و خیز و به تمام خود helpy شما & # 39؛ خواهید دوباره در اینجا به NO.1 به لغزش، اما پس از آن خواهد شد NO.1 به ضرب و شتم + خود است. پس زحمت نیست. آن خانم به من بده. سازمان دیده بان تلویزیون. خواب. گریه کردن. فقط باش.

  ۲٫ زمان تفکر. مرحله دوم تازگی. شما & # 39؛ آماده شده است. نه برای زندگی جدید خود را است. اما شما & # 39؛ آماده در مورد آن فکر می کنم. ارسال آن را. بگو آن را به کسی اعتماد دارید. به جرات می توان برای ستاره در افکار خود و بر روی کاغذ برسد. شما & # 39؛ خواهید احساس بهتر است.

  ۳٫ زمان انرژی. مرحله سوم تازگی. زمان برای ساخت انرژی خود را انجام آنچه شما عشق. شروع با بدن شما است. شما نمی خواهد مانند آن را احساس اما آن را به هر حال. حرکت آن. در تنها راهی است که شما را خوشحال. رقص به ۳ آهنگ هر روز صبح قبل از کار. بخوان قلب خود را در حمام. آمار کلاس ورزش، یوگا، هر آنچه که شما کلاس های فانتزی. اگر شما بدن خود را انرژی نیست شما را به انرژی برای ایجاد این زندگی جدید شما می خواهید نیست. جست و خیز این و شما & # 39؛ LL لکنت زبان پیدا شروع ترین روز. که شما را به NO.1 به جلو. نه متشکرم.

  ۴٫ زمان روح. مرحله چهارم تازگی. روح و جان خود را شروع به از خواب بیدار. به آنها گوش کن. آنها & # 39؛ خواهید شروع به شما آغاز تازگی ارسال مانند آهنگ پرنده کوچک. خوراک آنها آنچه آنها نیاز به شما بلند. چه مراسم خوشمزه جدید شما نگاه به جلو به هر روز؟ یک برنامه مراقبه برای گوش دادن به در راه به کار می کند؟ رقص چاکرا؟ نقاشی با انگشتان دست خود را؟ رسیدگی به گل های خود را، نقاشی حمام معطر گرم برای خودتان، شما می دانید آنچه من & # 39؛ متر و گفت که اینجا هستید؟ این جایی است که شما را به مهربان حساس بیشتر از طبیعت خود تمایل دارند. بالاترین پتانسیل خود را خوراک خود را ندارید. باز هم، این کار را با یک دوست دختر اگر شما در حفظ خراب این بیت است. او & # 39؛ به شما و شما & # 39 را پشتیبانی کند؛ نمی خواهید به او اجازه دهید. (قسمت روح.)

  ۵٫ چرا؟ چرا شما این می خواهید؟ این مرحله پنجم خود را تازگی است. و آن & # 39؛ بنابراین، به طوری که مورد نیاز است. نوشتن آن را بر روی یک تکه کاغذ. آنجا. که & # 39؛ به همین دلیل. شما باید خود را چرا. آن را به شما از رختخواب بیرون جلو و در یک روز صبح شما & # 39؛ قبلا واقعا و نه است. این باعث می شود شما را که تماس تلفن برای دریافت کمک. آن را به شما اقدام زمانی که شما & # 39؛ نه به روش های قدیمی از بودن خارج شده است. دوباره انجام این کار؛ شما "چرا" به همین دلیل شما & # 39 است. شما "چرا" باعث می شود شما از بهانه های شما مهم تر است. ارسال آن و حمل آن با شما. & # 39؛ بهترین دوست خود را برای زندگی جدید شماست. در آن به طور منظم است. وجود دارد، که & # 39؛ به همین دلیل.

  ۶٫ زمان لذت. مرحله ششم تازگی. خودتان را سرگرم کننده را به وفور. شما نیاز به تفریح ​​و شادی و بارقههای و لذت لذیذ زرق و برق دار ظریفانه روز خود را با خال خال. یک زن مثل شما به چیزی به نگاه به جلو به، همیشه. چه تبدیل شما در؟

  ۷٫ زمان اقدام! مرحله هفتم تازگی. در حال حاضر شما & # 39؛ چن انرژی برای مقابله با این. هر چه که باشد. شما & # 39؛ آماده برای متوقف کردن انجام می دهند که چیزی، یا شروع به انجام آن چیز. شما & # 39؛ آماده برای شروع زندگی جدید خود را! این اقدام خروجی – فراخوانی برای یک کار جدید، قرار دادن مشخصات خود را در یک وب سایت دوستیابی، درخواست برای آنچه شما می خواهید، یک دوره پیوستن، تماس کسی برای کمک به شما، ساخت که حرکت کند. سرانجام. بله. شما & # 39؛ آماده برای قرار دادن این آغاز نو به عمل! خوب احساس می کنم. از کوره در رفته گاهی اوقات. دست بجنبون. آیا نمی دهد تا زمان انرژی و زمان روح.

  شما وجود دارد آن است. ۷ کودک مراحل به جدید شما، زندگی جدید، راه جدید است. در اینجا & # 39؛ s به آغازی نو! بله! اجازه دهید این زمان یک نفس هوای تازه را برای شما – اعتماد آن – آغازی نو شما کت و شلوار!

  من & # 39؛ D دوست دارم در نظرات زیر را بشنود که چرا شما & # 39؛ انجام این کار را برای خودتان – چرا شما & # 39؛ با شروع زندگی جدید خود را … شما آن را سزاوار؟ فریاد از آن به من!


برچسب ها:  بچه ، گام ، برای ، رسیدن ، به ، شروع ، دوباره ،