تبلیغات
مطالب وبلاگی - روسیه شهادت آتش نشانان ایرانی را تسلیت گفت

روسیه شهادت آتش نشانان ایرانی را تسلیت گفت

جمعه 1 بهمن 1395 05:40 ب.ظ

 

روسیه شهادت آتش نشانان ایرانی را تسلیت گفت

 • روسیه شهادت آتش نشانان ایرانی را تسلیت گفت

   وزیر موقعیت های اضطراری فدراسیون روسیه شهادت شماری از آتش نشانان در واقعه آتش سوزی و ویرانی ساختمان پلاسکو در تهران و همچنین قربانی شدن احتمالی افراد دیگر را به وزیر کشور ایران تسلیت گفت.

  به گزارش ایرنا، ولادیمیر یوچکوف عصر پنجشنبه با ارسال تلگرامی به عبدالرضا رحمانی فضلی با ملت ایران و خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد.

  در پیام یوچکوف که در پایگاه وزارت موقعیت های اضطراری روسیه انتشار یافته، آمده است: فداکاری شماری از مامورات آتش نشانی ایران، نشانه ادای دین به وظیفه خود است. ما از بروز این واقعه شوکه شدیم و ضمن ابراز تاسف فراوان، اندوه خود را اعلام می کنیم.

  وزیر موقعیت های اضطراری روسیه افزوده است: وظیفه ماموران آتش نشانی و امدادگران همزاد ریسک برای زندگی و جان آنان است و قربانی شدن هر ماموری درد و اندوه را بر قلب ما وارد می کند و اکنون همراه شما احساس ناراحتی عمیقی داریم.

  براساس گزارش های انتشار یافته، در واقعه آتش سوزی و ویرانی امروز صبح بلندترین برج قدیمی تهران که بیش از ۵۵ سال عمر داشت، ۲۰ آتش نشان شهید و شماری زیادی زخمی شده اند و هنوز عملیات امداد برای نجات ماندگان در زیر آوار ادامه دارد. 

  منبع

  مطلب روسیه شهادت آتش نشانان ایرانی را تسلیت گفت در سایت بزرگ اپلیکیشن نیوز

برچسب ها: روسیه ، شهادت ، آتش ، نشانان ، ایرانی ، را ، تسلیت ،