تبلیغات
مطالب وبلاگی - ۵ گجتی که شما را در محل کارتان گرم نگه می دارند

۵ گجتی که شما را در محل کارتان گرم نگه می دارند

چهارشنبه 1 دی 1395 06:47 ب.ظ

 

۵ گجتی که شما را در محل کارتان گرم نگه می دارند

 • ۵ گجتی که شما را در محل کارتان گرم نگه می دارند

  پائیز سردی بود. و زمستان سردتری پیش روست. و اگر محل کارتان هم به همین اندازه سرد باشد بازدهی کارتان کم شده و فکرتان مشغول گرم کردنتان خواهد شد. ما در این مقاله به ۵ گجت گرم کننده (گرمازا) خواهیم پرداخت که در مواقع دور از خانه به شما در گم نگه داشتن خودتان کمک می کنند.

  دمپائی های نهنگ قطب شمال گرمازا

  دمپائی نهنگدمپائی های نهنگ گرمازا با قیمت ۴۵.۴۹ دلار نه تنها انگشتان پاهایتان را گرم نگه داشته بلکه دلتان را هم با آن طراحی دلنشین و بامزه گرم می کند. شارژ USB این دمپائی های جذاب را برایتان تا ۶ ساعت گرم نگه می دارد.

  ماوس گرمازا

  ماوس گرمازاهر کسی که از گردش خون ضعیف رنج می برد دستان سردی دارد. ماوس گرمازا مستقیما تحت عنوان WarmMe با قیمت ۵۹ دلار به طور گرم و نرم ساخته و عرضه شده است. و اتصال USB آن به شما اجازه داده تا از ماوس گرمتان هرکجا که می خواهید استفاده کنید.

  بالش نان تست گرمازا

  بالش گرمازا

  یک بالش نان تست گرمازا معادل یک بطری آب گرم است. اما این بالش گرمازا پس از یک شارژ USB سریع شما را تا چهارساعت گرم نگه داشته و به نوازش شما می پردازد. قیمت این نان تست خنده دار فقط ۳۹ دلار است.

  زیرلیوانی گرمازا

  زیرلیوانی گرمازا

  نوشیدنی های گرم یک سلاح اساسی در برابر آب و هوای سرد زمستان هستند. این زیرلیوانی با لمس لیوان هایتان نوشیدنی هایتان را گرم نگه می دارد. زیرلیوانی طرح دونات بامزه از طریق اتصال به USB گرما می دهد. قیمت این زیرلیوانی فقط ۱۶.۹۹ دلار است.

  هدفون خزدار InnoHug

  هدفون گرمازا

  هدفون خزدار InnoHug علاوه بر داشتن کیفیت مناسب و صدای معقول در یک خز مخملین خواب دار قرار گرفته است که استفاده از آن را در روزهای سرد زمستان راحتتر می کند. فیمت این هدفون ها برای دوستداران موسیقی سرمایی ۳۰.۹۹ دلار است.

  شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


برچسب ها: ۵ ، گجتی ، که ، شما ، را ، در ، محل ،