تبلیغات
مطالب وبلاگی - برانکو:من و سایر مربیان هرگز برای برنامه‌های تیم ملی ابراز تأسف نکرده‌ایم

برانکو:من و سایر مربیان هرگز برای برنامه‌های تیم ملی ابراز تأسف نکرده‌ایم

جمعه 7 آبان 1395 09:04 ق.ظ

 

برانکو:من و سایر مربیان هرگز برای برنامه‌های تیم ملی ابراز تأسف نکرده‌ایم - پرسپولیس نیوز

  • برانکو:من و سایر مربیان هرگز برای برنامه‌های تیم ملی ابراز تأسف نکرده‌ایم - پرسپولیس نیوز

    به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” صحبت‌های امروز کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به قدری غافلگیرکننده بود که کمتر کسی فکر می‌کرد او یک بار دیگر او با صحبت‌هایش نسبت به مربیان موضع‌گیری کند.

    پس از اینکه برای سرمربی پرسپولیس توضیح دادیم که سرمربی تیم ملی چه صحبت‌هایی داشته، برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: من اصلاً متوجه نمی‌شوم که مسئله چیست اما من در ۱۵ سال اخیر یا در تیم ملی ایران فعالیت کردم یا اینکه پیگیر نتایج تیم ملی بودم. البته ۷ سال هم در تیم ملی کرواسی کار کردم و آن هم زمانی که تیم ملی کرواسی بهترین تیم تاریخ خود را داشت و به همین دلیل از استانداردهای کار در تیم ملی خبر دارم و از طرف دیگر خودم از سال ۲۰۰۱ در تیم ملی ایران کار کردم.

    وی ادامه داد: من به فدراسیون فوتبال ایران تبریک می‌گویم که هرسال و امسال موفق شدند امکانات بهتری را برای تیم ملی فراهم کنند و تا جایی پیش رفتند که تاج و ساکت موفق شدند برای تیم ملی بهترین امکانات را فراهم کنند، من می‌توانم به همین دلیل تیم ملی ایران را با تیم‌های خوب فوتبال دنیا مقایسه کنم و دلیل همین امکانات از این ۲ نفر تشکر کنم.

    سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: برای من و همه مربیان باشگاهی نتایج تیم ملی مهم است هرچند که به خاطر برنامه‌های این چنینی ما مربیان باشگاه‌ها دچار محدودیت می‌شویم اما خود شما دوستان رسانه‌ای شاهد هستید که ما هرگز به خاطر این مسائل ابراز تأسف نکردیم چون همه ما همراه تیم ملی تنفس کرده و نفس می‌کشیم. مطمئناً نه من و نه همکارانم هرگز دنبال توجیه نیستیم، خوشحالم که تیم ملی ایران با وجود کمبودها و محدودیت‌های مالی که با آن روبرو است بهترین امکانات را دارد و شانه به شانه تیم‌های خوب فوتبال دنیا پیش می‌رود.


برچسب ها: پرسپولیس ، تیم ، فوتبال ، بازی ،