ناکامی قهرمان شطرنج بانوان آمریکا در خصوص حجاب!!

چهارشنبه 14 مهر 1395 03:03 ب.ظ

 

ناکامی قهرمان شطرنج بانوان آمریکا در خصوص حجاب!!

 • ناکامی قهرمان شطرنج بانوان آمریکا در خصوص حجاب!!

  ناکامی قهرمان شطرنج بانوان آمریکا در خصوص حجاب!! قهرمان شطرنج بانوان آمریکا از اینکه توسط سایر شطرنج بازان بزرگ دنیا حمایت نشده ابراز تاسف کرد. ناکامی قهرمان شطرنج بانوان آمریکا در خصوص حجاب!! ‘نازی پایکیدزه’ قهرمان شطرنج بانوان آمریکا که اعلام کرده بود به دلیل مساله حجاب در مسابقات قهرمانی جهان در ایران شرکت نمی […]

  مجله اینترنتی ایران استایل

  Inside the Outlaws and Warlocks and Bandidos: Outlaw Bikers: Warlock WarNGCUS - Ep Code: 4172

  ناکامی قهرمان شطرنج بانوان آمریکا در خصوص حجاب!!
  قهرمان شطرنج بانوان آمریکا از اینکه توسط سایر شطرنج بازان بزرگ دنیا حمایت نشده ابراز تاسف کرد.

  ناکامی قهرمان شطرنج بانوان آمریکا در خصوص حجاب!!

  asia
  ‘نازی پایکیدزه’ قهرمان شطرنج بانوان آمریکا که اعلام کرده بود به دلیل مساله حجاب در مسابقات قهرمانی جهان در ایران شرکت نمی کند گفت که با اسلام مشکلی ندارد و تنها منظورش احقاق حقوق زنان بوده است. پایکیدزه که نتوانسته حمایت سایر شطرنج بازان را جلب کند در پیام خود نوشته است:
  پیام ها و نامه های محبت آمیزی از سراسر دنیا دریافت کردم اما متاسفانه سایر شطرنج بازان واجد شرایط در رقابت های قهرمانی جهان از من حمایت نکردند و پشت من نایستادند. به نظر می‌رسد با این وضع فدراسیون جهانی بر تصمیمی که گرفته استوار بماند و مسابقات در ایران برگزار شود. البته من به نتیجه اعتراضم فکر نمی کنم. کاری که اعتقاد داشتم را انجام دادم.
  پاکیدزه که ظاهرا با پیام های مخالفی نیز روبرو شده است در ادامه پیام خود آورده است: در کنار تمام پیام‌های محبت آمیز و حمایتی پیام‌های نامناسب و دردآوری نیز دریافت کردم. برخی رسانه ها تلاش کردند تا از من تصویری ضد اسلام به نمایش بگذارند در حالی که هدف من تنها حمایت از حقوق اولیه زنان بود. من عمیقا به آزادی در انتخاب اعتقاد دارم. مواضع من بسیار صریح و روشن است و دیگر مصاحبه نخواهم کرد.

  گردآوری: ایران استایل